.

AUTOSERVIS

NÁHRADNÍ DÍLY

Hledáte odborné služby a kompletní servis pro váš vůz? Autoservis-autoopravna.cz je tu pro vás. Provádíme odborný servis a opravy všeho druhu. Ať už máte Volvo, Audi nebo BMW, přijeďte si k nám pro kvalitní služby.

AUTOKLIMATIZACE

ODBORNÁ DIAGNOSTIKA

Aby vaše autoklimatizace správně chladila a vytvářela tak příjemné prostředí pro řidiče, je třeba ji pravidelně zkontrolovat, seřídit a doplnit chladivo. Obraťte se na profesionály z Autoservis-autoopravna.cz.

PNEUSERVIS

KOMPLEXNÍ SERVIS

Staráte se o obutí vašeho vozu? Pro úspornou jízdu je třeba mít správně nahuštěné a vyvážené pneumatiky, aby měly optimální valivý odpor. Svěřte péči o kola vašeho automobilu odborníkům z Autoservis-autoopravna.cz.

KONTROLA

AUTOKLIMATIZACE
autoklimatizace
Autoklimatizace je složitý vysokotlaký systém, který je velmi náchylný k poruchám. Defekty chladícího systému se objevují nejčastěji v důsledku působení otřesů a vibrací. Velký vliv na funkci autoklimatizace má také sůl, která velmi agresivně působí na citlivé části chladícího okruhu.

Vzhledem ke kvalitě našich silnic a podmínkám v zimě je jasné, že autoklimatizace u nás velmi trpí. Proto nestačí pouze pravidelně doplňovat chladivo. Je důležité také před a po skončení letní sezony nechat celý systém klimatizace zkontrolovat a případné nedostatky opravit. Autoservis-autoopravna je vám v tomto směru plně k dispozici. Provádíme nejen doplňování chladícího média, ale také diagnostikujeme a opravujeme defekty autoklimatizace.

Pro více informací nás kontaktujte…

AUTOKLIMATIZACE

PLNĚNÍ A SERVIS
autoklimatizace
S ohledem na pohodlí řidiče je třeba v létě mít v autě funkční klimatizaci. Aby mohla autoklimatizace řádně fungovat, je třeba provádět pravidelně dvakrát ročně dezinfekci klimatizace. V chladném a vlhkém prostředí se totiž výborně daří mikroorganismům. Ty po přemnožení způsobují nepříjemný zápach, který se po zapnutí klimatizace šíří do prostoru vozidla. Nečekejte, až k tomu dojde, zakročte včas a nechte vaši autoklimatizaci řádně vydezinfikovat.

Svěřte péči o vaši autoklimatizaci do rukou odborníků. Postaráme se nejen o to, abyste měli dost chladiva, provedeme také diagnostiku, zda vaše autoklimatizace řádně těsní. Najdeme-li sebemenší problém, ihned jej odstraníme. Neváhejte a přijeďte k nám i vy.

Neváhejte se na nás obrátit…