.

AUTOSERVIS

VÝMĚNA A SERVIS

Autoservis-autoopravna.cz je odborný servis pro vozy všech značek. Chcete vyměnit olej či brzdové destičky? Ozývají se vám z motoru prapodivné zvuky a vy nevíte, čím to může být? Obraťte se na specialisty.

AUTOKLIMATIZACE

SERVISNÍ SLUŽBY

Používáte-li autoklimatizaci ve vašem vozu, měli byste ji nechat pravidelně kontrolovat a čistit. Vyhnete se tak přítomnosti nezvaných spolucestujících. Autoservis-autoopravna.cz vám provede odborný servis i plnění.

PNEUSERVIS

PRAVIDELNÁ KONTROLA

Pneumatiky tvoří jedinou styčnou plochu mezi automobilem a vozovkou. Záleží tedy na nich vaše bezpečí. Nezanedbávejte proto péči o obutí vašeho automobilu. Nechte je pravidelně kontrolovat a přezouvat, jak je třeba.

DIAGNOSTIKA

TECHNICKÉHO STAVU
diagnostika
Autoservis-autoopravna je moderně vybavený servis připravený opravit jakoukoli závadu na vašem vozidle. Každému zákazníkovi věnujeme maximální péči, aby byl s naší prací vždy spokojen. Provádíme kompletní servisní služby pro vozidla všech značek včetně zajištění náhradních dílů originální kvality.

Chcete znát do detailů technický stav vašeho automobilu?

Neváhejte a přijeďte k nám. Nabízíme vám odbornou diagnostiku technického stavu vašeho vozidla a samozřejmě také opravu případných nedostatků. Náš tým je složen ze zkušených automechaniků, kteří si poradí s každou závadou.

Neváhejte a kontaktujte nás…

AUTOSERVIS

ODSTRANĚNÍ ZÁVAD
autoservis
Chcete mít jistotu, že váš automobil projde bez problémů technickou kontrolou? Neváhejte a navštivte náš autoservis, kde se vám budeme plně věnovat. Naši automechanici váš vůz zkontrolují a všechny případné závady opraví. Díky péči našich odborníků bude váš vůz dokonale technicky připraven.

Uvažujete o koupi vozu a chcete vědět maximum o jeho reálném technickém stavu? Spolehněte se na názor odborníků a přijďte se poradit. Poskytujeme diagnostiku technického stavu vozů. Poradíme vám, co je třeba opravit a kde naopak můžete ušetřit. Nedejte se ošálit chvalozpěvy autobazarů, nechte si raději skutečný stav vozu prověřit u odborníků.

Kdykoli se na nás obraťte…