.

AUTOSERVIS

OPRAVY ZÁVAD

Základem bezpečné jízdy je dobrý technický stav vozu. Nepodceňujte riziko a nechte váš automobil pravidelně kontrolovat. Autoservis-autoopravna.cz vám nabízí komplexní servisní služby pro váš vůz včetně nových dílů.

AUTOKLIMATIZACE

SEŘÍZENÍ A SERVIS

Systém autoklimatizace je velmi náchylný k poruchám a netěsnosti. Chcete-li, aby klimatizace správně fungovala, nechte ji čas od času zkontrolovat. Autoservis-autoopravna.cz se věnuje servisu a plnění klimatizací.

PNEUSERVIS

ODSTRANĚNÍ DEFEKTŮ

Pneumatiky jsou velmi důležitou součástí automobilu. Ovlivňují řízení, jízdní vlastnosti i spotřebu vozu. Pro perfektní stav obutí jej nechte pravidelně kontrolovat a servisovat na Autoservis-autoopravna.cz.

PNEUSERVIS

KONTROLA OBUTÍ
pneuservis
Stejně jako vaše obuv zajišťuje jediný kontakt mezi vámi a zemí, u vašeho automobilu tato funkce připadá pneumatikám. Vzhledem k rychlostem, kterými se auta většinou pohybují, si jistě dovedete představit, jak fatální následky by mělo použití nekvalitního obutí. Proto je velmi důležité věnovat dostatečnou pozornost právě pneumatikám.

Neriskujte, nechte o vaše pneumatiky pečovat odborníky a navštivte náš pneuservis. Poradíme vám, jaké běhouny jsou pro váš automobil nejvhodnější, postaráme se o výměnu vašich pneumatik na jaře i na podzim. Při každém přezutí pečlivě vyvážíme kola vašeho vozu tak, jak mají být.

Neváhejte nás kontaktovat…

PNEUMATIKY

PŘEZUTÍ A VYVÁŽENÍ
pneuservis
Pneumatiky vašeho vozu si stejně jako všechny ostatní části zaslouží zvláštní péči. Je třeba pravidelně sledovat tlak nahuštění, hloubku dezénových drážek a celkový stav pneumatik. Pokud zjistíte jakýkoli defekt, neváhejte se na nás obrátit. Zajišťujeme profesionální servis kol i pneumatik pro váš vůz. Neriskujte a nechte přezout na zimní sezonu zimní pneumatiky a na léto zase letní. Snížíte tak riziko nehody na minimum.

Nemáte čas stále skákat kolem auta a sledovat jeho technický stav?

Nemusíte, od toho jsme tu my. Autoservis-autoopravna je tu pro vás. Zkontrolujeme, opravíme, vyměníme! Důvěřujte pouze odborníkům…

Kontakty na nás najdete zde…